Bądź z nami na bieżąco

 • Połączenie ELDRO BUDOWA i ELDRO TECHNOLOGIE z ELDRO SERWIS

  2 października 2023

 • Łączymy siły z Chmurą Krajową

  15 marca 2022

  Dwie spółki z Grupy ELDRO – ELDRO TECHNOLOGIE ora ZIR ELDRO nawiązały współpracę z Chmurą Krajową w zakresie usług związanych z korzystaniem i przenoszeniem danych oraz systemów do chmury.

 • Platforma CKAN

  12 grudnia 2021

  Otwarte Dane w świecie nowych technologii, niezmiennie stanowią jeden z głównych tematów rozważanych przez inżynierów.

 • Ogłoszenie o udostępnieniu planu połączenia

  21 lipca 2021

  Plan połączenia spółek T247 i T247 SERVICE oraz inne dokumenty dostępne są w szczegółach aktualności.

 • II Kongres Technologii Miejskich

  21 kwietnia 2021

  Mieliśmy przyjemność wziąć udział w II Kongresie Technologii Miejskiej, który zorganizowany został przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR Sp. z o.o. Podczas konferencji nie zabrakło ciekawych tematów i nowoczesnych rozwiązań z zakresu Open Data i Smart City.

 • Aktualności - Artykuł Forbes

  Inteligentne miasto – czyli jakie?

  10 stycznia 2021

  W styczniowym wydaniu magazynu FORBES znajdziecie artykuł o miastach przyszłości z inteligentnym systemem zarządzania infrastrukturą i zasobami miejskimi.

 • ISO 9001:2015

  Recertyfikacja ISO 9001:2015

  10 stycznia 2021

  Od 2017 roku możemy pochwalić się certyfikatami wydawanymi przez Grupę DEKRA w Polsce, które potwierdzają, że system zarządzania jakością w naszych spółkach spełnia międzynarodowe normy!

 • Wręczenie nagrody Gryf Gospodarczy

  Nagroda Gryf Gospodarczy

  30 grudnia 2020

  Gryf Gospodarczy, to nagroda przyznawana nieprzerwanie od 2000 roku. Jej celem jest promocja koncepcji przedsiębiorczych, wsparcia innowacyjnych i prorozwojowych postaw, które są zbieżne z celami Strategii Rozwoju Województwa Pomorskiego 2030.

 • Magazyn Autostrady

  Zarządzanie infrastrukturą drogową

  3 listopada 2020

  „Magazyn Autostrady” w dodatku o inżynierii ruchu drogowym opublikował artykuł o „Zarządzaniu utrzymaniem infrastruktury w dobie rewolucji technologicznej”, w którym porusza temat korzystania z systemów zarządzania infrastrukturą na przykładzie Platformy IT ELDRO24.

 • Artykuł Newsweek

  Jakie jest miasto przyszłości?

  23 października 2020

  Czy kiedyś ktoś z Was zastanawiał się, co oznacza pulsujące, żółte światło na pobliskim skrzyżowaniu? Jak i kto dowiaduje się o awarii? Kto zobowiązany jest do naprawy uszkodzonych elementów i w jakim czasie?

 • Rozwiązania ITS na trójmiejskich drogach

  19 października 2020

  Na naszych Trójmiejskich drogach możemy dostrzec coraz więcej rozwiązań z zakresu ITS, które wpływają na poprawę bezpieczeństwa użytkowników ruchu oraz mieszkańców miast, skutecznie zapobiegają powstawaniu korków w szczytowych godzinach czy usprawniają pracę brygad serwisujących.

 • Tramwaje powróciły do Olsztyna

  3 czerwca 2020

  Równo 50 lat po podjęciu decyzji o rezygnacji z wykorzystania pojazdów szynowych w ruchu miejskim, tramwaje powróciły na ulice Olsztyna. Miasto realizowało prace związane z rozbudową układu tramwajowego zmierzające do połączenia dzielnicy Jaroty z centrum miasta.

 • Punkty drive-thru podczas COVID-19

  10 maja 2020

  Liczba osób zarażonych COVID-19 niestety wciąż wzrasta, więc przyszpitalne punktów musiały dostosować się do nowych realiów funkcjonowania w pandemicznej rzeczywistości.

 • Funkcjonowanie kontrapasa w Gdyni

  15 grudnia 2019

  Kontrapas autobusowy, który powstał na 1100-metrowym odcinku ulicy Chwarznieńskiej w Gdyni, wzbudził spore zainteresowanie nie tylko pośród mieszkańców, ale również i w mediach.

 • Konferencja w Barcelonie

  19 listopada 2019

  Jak wiecie w ELDRO stawiamy na nieustanny rozwój. Bez nawiązywania nowych kontaktów, stałego podnoszenia kwalifikacji oraz obserwacji rozwoju na światowym rynku nie ma możliwości rozwijania firmy. Dlatego Smart City Expo World w Barcelonie stało się kolejną odwiedzoną przez nas konferencją.

 • Odwiedź profil Grupy ELDRO na LinkedIn

  11 października 2019

  Na profilu Grupy ELDRO znajdziecie nie tylko bieżące informacje o naszej działalności czy zrealizowane przez nas projekty, ale także opinie ekspertów, ciekawostki ze świata branży technicznej czy najnowsze aktualizacje z zakresu ITS na północy Polski.

 • Inżynieria ruchu w Forum Gdańsk

  26 czerwca 2018

  Forum Gdańsk to jedna z największych galerii handlowych na Pomorzu. Powstała na terenach Targu Siennego i Targu Rakowego – dawnych, historycznych punktach handlowych Gdańska.

 • Targi mobilności

  Targi Intertraffic Amsterdam

  9 kwietnia 2018

  W kwietniu nasz Zarząd przejechał ponad 1200 km, aby poznać najświeższe nowinki oraz obecne na rynku trendy z zakresu mobilności, inżynierii ruchu i Smart City.

 • Widok z góry zmodernizowanego skrzyżowania

  Raport inżynierii ruchu dla GDDKiA

  15 stycznia 2018

  W styczniu inżynierowie ruchu ze spółki ELDRO TECHNOLOGIE wykonali dla Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad raport zmienności ruchu za 2017 rok.

 • ELDRO uzyskało certyfikat ISO 9001:2015

  28 listopada 2017

  W listopadzie i grudniu 2017 roku jednostka certyfikująca DEKRA przeprowadziła w ELDRO BUDOWA, ELDRO SERWIS i ELDRO TECHNOLOGIE audyt Systemu Zarządzana Jakością.

 • Szkolenie Satel Integrum

  3 lipca 2017

  W dniach 11-15 lipca 9 pracowników Grupy ELDRO wzięło udział w szkoleniu z zakresu systemów alarmowych INTEGRA prowadzonych przez firmę SATEL Sp. z o.o.

 • Kolaż zdjęć z wyjazdu integtracyjnego

  Obchodzimy 25-lecie istnienia ELDRO

  27 maja 2017

  Za sukcesem marki stoją nie tylko technologie, sprawność działania i wysoka jakość usług. Sukces firmy to w równej mierze zasługa jej pracowników – ich doświadczenie, zaangażowanie i pasja.

 • Polski Kongres ITS

  Polski Kongres ITS

  22 maja 2017

  Grupa ELDRO aktywnie partycypuje w konferencjach i targach branżowych. Nasz Zarząd wziął udział w jubileuszowej – X edycji Polskiego Kongresu ITS, który odbył się w dniach 16-17 maja w Warszawie.