22 maja 2017

Polski Kongres ITS

Grupa ELDRO aktywnie partycypuje w konferencjach i targach branżowych. Nasz Zarząd wziął udział w jubileuszowej – X edycji Polskiego Kongresu ITS, który odbył się w dniach 16-17 maja w Warszawie.

Polski Kongres ITS

W wydarzeniu uczestniczyło ponad 350 osób reprezentujących firmy branżowe, organy rządowe i samorządowe, uczelnie techniczne, a także media.

Spółka ELDRO TECHNOLOGIE jako reprezentacja Grupy ELDRO przystąpiła w kwietniu do Stowarzyszenia Inteligentne Systemy Transportowe ITS POLSKA, które było organizatorem wydarzenia.

Dzięki członkostwu w Stowarzyszeniu znaleźliśmy się w samym centrum wydarzeń związanych z inteligentnymi systemami transportowymi – zarówno bliżej ludzi, jak i informacji – powiedział Prezes Mirosław Eggert.

Członkowie stowarzyszenia nie tylko mają możliwość uczestnictwa w sympozjach, konferencjach i wydarzeniach powiązanych z tematyką ITS, ale także funkcjonują w środowisku firm, które daje możliwość nawiązania strategicznej współpracy. Jest to niezmiernie ważne w kontekście zmian, jakie przeszła Grupa ELDRO, a także przestoju, który aktualnie panuje na pomorskim rynku sygnalizacji świetlnej. Polski Kongres ITS stanowił okazję do spotkania ekspertów z branży, dając możliwość wymiany doświadczeń oraz zapoznania się z wynikami prac naukowo-badawczych, które mogą mieć zastosowanie praktyczne. W tym roku pod lupę zostały wzięte m.in. innowacyjne rozwiązania oraz standaryzacja i architektura ITS, czyli tematy szczególnie bliskie zakresowi działań realizowanych przez ELDRO TECHNOLOGIE.

Najnowsze aktualności

 • Łączymy siły z Chmurą Krajową

  15 marca 2022

  Dwie spółki z Grupy ELDRO – ELDRO TECHNOLOGIE ora ZIR ELDRO nawiązały współpracę z Chmurą Krajową w zakresie usług związanych z korzystaniem i przenoszeniem danych oraz systemów do chmury.

 • Platforma CKAN

  12 grudnia 2021

  Otwarte Dane w świecie nowych technologii, niezmiennie stanowią jeden z głównych tematów rozważanych przez inżynierów.

 • II Kongres Technologii Miejskich

  21 kwietnia 2021

  Mieliśmy przyjemność wziąć udział w II Kongresie Technologii Miejskiej, który zorganizowany został przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR Sp. z o.o. Podczas konferencji nie zabrakło ciekawych tematów i nowoczesnych rozwiązań z zakresu Open Data i Smart City.