27 maja 2017

Obchodzimy 25-lecie istnienia ELDRO

Za sukcesem marki stoją nie tylko technologie, sprawność działania i wysoka jakość usług. Sukces firmy to w równej mierze zasługa jej pracowników – ich doświadczenie, zaangażowanie i pasja.

Kolaż zdjęć z wyjazdu integtracyjnego

Dlatego obchodzone 25-lecie Grupy ELDRO, to święto całej naszej kadry. Z tej okazji nasi pracownicy administracyjni i brygady techniczne relaksowały się wraz z całymi rodzinami na pikniku zorganizowanym w Kolibkach.

Szczególnie podczas tak okrągłej rocznicy warte wspomnienia jest, że ELDRO w 2014 roku otrzymało nagrodę Najlepszego Pracodawcy Roku – co napawa nas szczególną dumą i jest wynikiem wspólnego wysiłku, jednocześnie wpływa na morale pośród wszystkich odpowiedzialnych za sukces ELDRO – dodaje Prezes Mirosław Eggert.

Najnowsze aktualności

 • Łączymy siły z Chmurą Krajową

  15 marca 2022

  Dwie spółki z Grupy ELDRO – ELDRO TECHNOLOGIE ora ZIR ELDRO nawiązały współpracę z Chmurą Krajową w zakresie usług związanych z korzystaniem i przenoszeniem danych oraz systemów do chmury.

 • Platforma CKAN

  12 grudnia 2021

  Otwarte Dane w świecie nowych technologii, niezmiennie stanowią jeden z głównych tematów rozważanych przez inżynierów.

 • II Kongres Technologii Miejskich

  21 kwietnia 2021

  Mieliśmy przyjemność wziąć udział w II Kongresie Technologii Miejskiej, który zorganizowany został przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR Sp. z o.o. Podczas konferencji nie zabrakło ciekawych tematów i nowoczesnych rozwiązań z zakresu Open Data i Smart City.