30 grudnia 2020

Nagroda Gryf Gospodarczy

Gryf Gospodarczy, to nagroda przyznawana nieprzerwanie od 2000 roku. Jej celem jest promocja koncepcji przedsiębiorczych, wsparcia innowacyjnych i prorozwojowych postaw, które są zbieżne z celami Strategii Rozwoju Województwa Pomorskiego 2030.

Wręczenie nagrody Gryf Gospodarczy

Wręczenie nagrody

Zwieńczeniem corocznego konkursu jest gala, podczas której uczestnicy mają możliwość nawiązania nowych kontaktów oraz zintegrowania się z przedsiębiorcami, lokalnymi organizacjami czy politykami. Ze względu na pandemię COVID-19 w tym roku gala miała niecodzienną odsłonę, a uroczyste wręczenie wyróżnienia Nagrody Pomorskiej Gryf Gospodarczy w kategorii LIDER INNOWACJI (mikro i małe przedsiębiorstwo) odbyło się w naszej siedzibie w Żukowie.

Jesteśmy niezwykle dumni z tego wyróżnienia i jednocześnie cieszymy się, że dostrzeżono nasze wysiłki na rzecz Smart City oraz innowacyjności miast – komentuje nasz prezes Mirosław Eggert.

Najnowsze aktualności

 • Łączymy siły z Chmurą Krajową

  15 marca 2022

  Dwie spółki z Grupy ELDRO – ELDRO TECHNOLOGIE ora ZIR ELDRO nawiązały współpracę z Chmurą Krajową w zakresie usług związanych z korzystaniem i przenoszeniem danych oraz systemów do chmury.

 • Platforma CKAN

  12 grudnia 2021

  Otwarte Dane w świecie nowych technologii, niezmiennie stanowią jeden z głównych tematów rozważanych przez inżynierów.

 • Ogłoszenie o udostępnieniu planu połączenia

  21 lipca 2021

  Plan połączenia spółek T247 i T247 SERVICE oraz inne dokumenty dostępne są w szczegółach aktualności.