23 października 2020

Jakie jest miasto przyszłości?

Czy kiedyś ktoś z Was zastanawiał się, co oznacza pulsujące, żółte światło na pobliskim skrzyżowaniu? Jak i kto dowiaduje się o awarii? Kto zobowiązany jest do naprawy uszkodzonych elementów i w jakim czasie?

Artykuł Newsweek

My znamy odpowiedź na te pytania, a jest nią: platforma ELDRO24.

Odpowiedź jest w zasięgu ręki

W październikowym wydaniu Newsweek znajdziecie szczegółowy opis przedstawionych problemów wraz zagadnienia z zakresu ITS oraz Smart City. Odpowiemy również na pytania związane z tym jak działa Platforma ELDRO24 oraz jakie korzyści płyną z jej wdrożenia w miastach.

W elektronicznej wersji magazynu Newsweek możecie znaleźć dodatek o mieście przyszłości, w którym podejmujemy temat inteligentnych rozwiązań, wyjaśniamy gdzie w przestrzeni miejskiej, wykorzystywany jest Internet Rzeczy, jak działają inteligentne systemy zarządzani infrastrukturą techniczną oraz jakie korzyści płyną ze wdrożenia naszego inteligentnego rozwiązania – Platformy ELDRO24.

Zapraszamy do lektury!

Najnowsze aktualności

 • Łączymy siły z Chmurą Krajową

  15 marca 2022

  Dwie spółki z Grupy ELDRO – ELDRO TECHNOLOGIE ora ZIR ELDRO nawiązały współpracę z Chmurą Krajową w zakresie usług związanych z korzystaniem i przenoszeniem danych oraz systemów do chmury.

  Poznaj szczegóły
 • Platforma CKAN

  12 grudnia 2021

  Otwarte Dane w świecie nowych technologii, niezmiennie stanowią jeden z głównych tematów rozważanych przez inżynierów.

  Poznaj szczegóły
 • Ogłoszenie o udostępnieniu planu połączenia

  21 lipca 2021

  Plan połączenia spółek T247 i T247 SERVICE oraz inne dokumenty dostępne są w szczegółach aktualności.

  Poznaj szczegóły