26 czerwca 2018

Inżynieria ruchu w Forum Gdańsk

Forum Gdańsk to jedna z największych galerii handlowych na Pomorzu. Powstała na terenach Targu Siennego i Targu Rakowego – dawnych, historycznych punktach handlowych Gdańska.

Projekt realizowany był w kilku etapach, a co ciekawe podzielony jest na trzy strefy – The Boulevar (Bulwar), Modern Court (Dziedziniec) i The Street (Ulica).

Nasz wkład

Zespół inżynierów z Grupy ELDRO miał swój wkład w tworzenie tego projektu. W ramach budowy Forum Gdańsk nasi specjaliści na podstawie projektów przekazanych przez Biuro Projektów Budownictwa Komunalnego w Gdańsku przygotowali programy sygnalizacji świetlnych oraz zajęli się ich przyłączeniem i konfiguracją do systemu zarządzania ruchem TRISTAR.

Na przełomie listopada i grudnia przeprowadzono wdrożenia w obrębie Węzła Toruńskiego, skrzyżowania Traktu Świętego Wojciecha z Zaroślakiem, na Węzłach Groddecka oraz Unii Europejskiej, a także na skrzyżowaniu ulic 3 Maja i Rogaczewskiego. Dodatkowo nasz zespół kierował również wprowadzeniem tymczasowej organizacji ruchu, która była niezbędna przy wykonaniu prac wiążących się z demontażem żurawi przy Forum Gdańsk.

Najnowsze aktualności

 • Łączymy siły z Chmurą Krajową

  15 marca 2022

  Dwie spółki z Grupy ELDRO – ELDRO TECHNOLOGIE ora ZIR ELDRO nawiązały współpracę z Chmurą Krajową w zakresie usług związanych z korzystaniem i przenoszeniem danych oraz systemów do chmury.

 • Platforma CKAN

  12 grudnia 2021

  Otwarte Dane w świecie nowych technologii, niezmiennie stanowią jeden z głównych tematów rozważanych przez inżynierów.

 • Ogłoszenie o udostępnieniu planu połączenia

  21 lipca 2021

  Plan połączenia spółek T247 i T247 SERVICE oraz inne dokumenty dostępne są w szczegółach aktualności.