Przycisk dla pieszych APB-02 EN

Przycisk dla pieszych APB-02 jest nowoczesnym elementem wyposażenia systemów sygnalizacji świetlnej. Posiada wiele cech i funkcji wyróżniających go spośród innych produktów oferowanych na rynku, takich jak nowoczesne wzornictwo, wykonana w technice LED animacja stanów, przywołanie akustyczne, sygnały wibracyjne dla niewidomych.

Przycisk dla pieszych APB-02 jest zaprojektowanym przez firmę ELDRO od podstaw elementem wyposażenia nowoczesnych systemów sygnalizacji świetlnej. Projekt przygotowany został przez najwyższej klasy specjalistów z zakresu wzornictwa przemysłowego, inżynierii ruchu i elektroniki.

Przycisk posiada wiele funkcji, które wyróżniają go spośród innych produktów oferowanych na rynku. Należą do nich między innymi akustyczne przywoływanie osób niewidomych (z regulacją dźwięku dostosowaną do otoczenia) i sygnały wibracyjne dla niewidomych. Jako jedyny produkt na rynku, został wyposażony w wykonaną w technice LED animację stanów:

  • oczekiwania na zgłoszenie
  • potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia.

Ponadto na prawej bocznej ściance przycisku wykonano przetłoczenie pozwalające na umieszczenie dodatkowych informacji, takich jak obraz topologia skrzyżowania dla osób niewidomych lub logo firmy.
Obudowa przycisku wykonana jest z poliwęglanu w kolorze żółtym (RAL 1003), a ścianka przednia (pokrywa) z poliwęglanu transparentnego w kolorze czarnym (RAL 5004). Zastosowany poliwęglan jest materiałem samogasnącym, odpornym na uderzenia oraz zachowującym swoje właściwości mechaniczne w szerokim zakresie temperatur. Ponadto charakteryzuje się dużą odpornością na działanie substancji chemicznych, takich jak benzyny, smary, węglowodory alkaliczne itp. Wspomniane cechy czynią przycisk niezwykle odpornym na warunki środowiskowe oraz akty wandalizmu.

Przycisk ABP-02 spełnia postanowienia normy PN EN 50293, wymagania dyrektyw EMC 89/336/EEC – posiada oznakowanie CE.

Produkt jest zastrzeżonym wzorem przemysłowym.

Podobne do tego produktu

PL-9500 EN

PL-9500: w kontakcie z Twoim inwentarzem! Technologia ekranów dotykowych rozwija się niesamowicie szybko w ostatnich latach Ta technologia oferuje coraz...

Czytaj więcej

EGM winch motors EN

Controlling air intake valves safely and accurately Robust 24V motors Brushless stepping motors for a long service life Easy to adjust maximum...

Czytaj więcej