Certyfikaty i partnerzy

W trakcie 26 lat działalności przeszliśmy ogromną metamorfozę. Przez cały czas jednak przyświecały nam te same cele – dostarczanie usług i produktów najwyższej jakości oraz nieustanne doskonalenie – zarówno poprzez rozwój wewnętrzny, jak i współpracę z renomowanymi partnerami.


Certyfikaty

Nasze działania oraz uzyskiwane rezultaty zostały dostrzeżone i docenione licznymi wyróżnieniami, nagrodami i certyfikatami. Stanowi to dla ELDRO szczególny powód do dumy, ponieważ potwierdza profesjonalizm, wiarygodność oraz wysoką jakość naszej pracy. Nasze działania oraz uzyskiwane rezultaty zostały dostrzeżone i docenione licznymi wyróżnieniami, nagrodami i certyfikatami – co jest dla nas szczególnym powodem do dumy, ponieważ stanowi obiektywne potwierdzenie wiarygodności oraz wysokiego poziomu świadczonych usług.

Wśród przyznanych ELDRO wyróżnień i certyfikatów znajdują się zarówno te biznesowe, branżowe
i produktowe.

Wyróżnienia biznesowe poświadczają profesjonalizm, niezawodność, wysoką jakość świadczonych usług oraz umiejętność sprostania potrzebom naszych klientów. Należą do nich między innymi:

  • Certyfikaty Wiarygodności Biznesowej (przyznawane nam od 2012 roku)
  • 2 statuetki „Gepardów Biznesu Województwa Pomorskiego” (otrzymane w 2008 i 2012 roku)
  • dwukrotne wyróżnienie tytułem DIAMENT FORBES’A (w 2010 i 2014 roku)
  • uhonorowane tytułem „Pomorski Pracodawca Roku 2014″ w kategorii średnich przedsiębiorstw (2015 rok).

Certyfikaty branżowe – przyznawane przez instytucje branżowe oraz partnerów – są potwierdzeniem kompetencyjnego i technologicznego potencjału spółek ELDRO. Najważniejsze z nich to:
nagroda za wdrażanie nowoczesnych technologii w zakresie sterowania ruchem oraz akomodacyjną sygnalizację świetlną z realizacją priorytetów dla pojazdów PSP na DK nr 1 w Pruszczu Gdańskim, przyznana przez redakcję „Polskich Dróg” oraz Instytut Badawczy Dróg i Mostów (w 2007 roku)
Certyfikat Integratora firmy Satel S.A.

Dodatkowo możemy się poszczycić certyfikatami ISO 9001:2015, które stanowią dowód, że starania zmierzające do wdrożenia w naszych spółkach systemów zarządzania zgodnych z międzynarodowymi normami, zakończyły się sukcesem.

  • dla ELDRO BUDOWA

  • dla ELDRO SERWIS

  • dla ELDRO TECHNOLOGIE

Partnerzy

Dynamiczny rozwój Grupy ELDRO jest możliwy między innymi dzięki efektywnej, długofalowej współpracy z partnerami – wiodącymi inwestorami, firmami technologicznymi oraz kontrahentami. Wzajemne zaufanie oraz połączenie zasobów, wiedzy i umiejętności pozwala realizować inwestycje
w zakresie różnych branż, a także świadczyć usługi kompleksowo i na najwyższym poziomie. Grono naszych najważniejszych partnerów prezentujemy poniżej. Jesteśmy też otwarci na nawiązywanie nowych relacji biznesowych, które pozwolą wspólnie realizować zadania dzięki sile współpracy
i synergii – zwłaszcza w obszarze nowych technologii, odnawialnych źródeł energii, systemów ITS, automatyki budynkowej, systemów bezpieczeństwa oraz branży AGRO.