PlEn

ZGŁ0SZENIE AWARII DROGOWEJ SYGNALIZACJI ŚWIETLNEJ

TWÓJ E-MAIL

MIASTO / MIEJSCOWOŚĆ

SKRZYŻOWANIE ULIC / ULICA

OPIS AWARII (MAX 150 ZNAKÓW)

GRUPA ELDRO

HISTORIA ELDRO

 

W lutym 1992 roku, w wyniku prywatyzacji Przedsiębiorstwa Dróg i Mostów w Gdańsku, pracownicy Zakładu Zabezpieczenia Ruchu (będącego jedną z komórek organizacyjnych PDiM) założyli spółkę pracowniczą pod nazwą Zakład Usług Inżynierskich ELDRO-FL Sp. z o.o. Dwa miesiące później, 1 kwietnia, rozpoczęła się działalność firmy, która trwa do dziś. Na przestrzeni 23 lat Zakład Usług Inżynierskich ELDRO-FL Sp. z o.o. z niewielkiej firmy rozwinął się w prężnie funkcjonującą i wielokrotnie nagradzaną spółkę, która w 2015 roku została przekształcona w Grupę Kapitałową.

 

 

GRUPA KAPITAŁOWA ELDRO

powstała na kanwie ponad 20 lat doświadczeń i rozwoju Zakładu Usług Inżynierskich ELDRO-FL Sp. z o.o., który systematycznie poszerzał zarówno zakres realizowanych usług, jak i obszar działania. W 2015 r. udziałowcy firmy, powołali do życia 3 nowe spółki: ELDRO TECHNOLOGIE, ELDRO BUDOWA oraz ELDRO SERWIS. W ramach każdej z nich rozwijana jest ściśle określona gałąź działalności Grupy Kapitałowej ELDRO.ELDRO W LICZBACH

W 1992 roku, gdy firma ELDRO stawiała pierwsze kroki w branży drogowej sygnalizacji świetlnej, wybudowała 6 sygnalizacji i zajmowała się konserwacją i utrzymaniem 73 znajdujących się na terenie Gdańska sygnalizacji. Na dzień dzisiejszy w samym tylko Gdańsku pod jej opieką pozostaje 240 sygnalizacji, zaś liczba wszystkich sygnalizacji wybudowanych i zmodernizowanych w okresie 23 lat przekroczyła 580 kompletów. Początkowo ELDRO prowadziło działalność jedynie na terenie Gdańska i Sopotu. Obecnie na zlecenie GDDKiA i innych zarządów dróg oraz urzędów gmin firma całodobowo utrzymuje nowoczesne systemy sygnalizacyjne województwa pomorskiego na około 410 skrzyżowaniach, będąc stale obecne w ponad 20 miastach. Uczestniczy też w modernizacjach węzłów drogowych oraz szlaków komunikacyjnych w charakterze podwykonawcy branży energetycznej i telekomunikacyjnej. Dotychczas firma zrealizowała około 300 projektów budowlanych i wykonawczych. Ponadto wykonała 48 zadań w zakresie budowy instalacji oświetlenia ulicznego oraz iluminacji obiektów zabytkowych. Tempo rozwoju przedsiębiorstwa znacząco wezbrało na sile od momentu wejścia Polski do Unii Europejskiej, kiedy to rozpoczęły się duże inwestycje drogowe, otwierając nowe możliwości działania oraz dodatkowe miejsca pracy. W efekcie na przestrzeni 23 lat zatrudnienie w ELDRO wzrosło z 7 osób do 90 pracowników. Rozrosła się także siedziba spółki oraz specjalistyczne zaplecze techniczne. Dodatkowo w ostatnim roku firma poszerzyła zakres działań o realizację nowoczesnych projektów technologicznych w obszarze IT, którymi zajmują się pracownicy spółki ELDRO TECHNOLOGIE.

OFERTA

 

 

ZARZĄDZANIE SYSTEMAMI BEZPIECZEŃSTWA SATEL INTEGRUM – WSPARCIE NA KAŻDYM ETAPIE WDROŻENIA.

 

Oprogramowanie Satel Integrum to nowoczesny system do zarządzania złożonymi systemami bezpieczeństwa. Umożliwia zdalne monitorowanie, zarządzanie i konfigurację rozproszonych systemów alarmowych z jednej centralnej lokalizacji. System przeznaczony jest dla średnich i dużych wielooddziałowych przedsiębiorstw w takich branżach jak bankowość, ubezpieczenia, energetyka, telekomunikacja, sieci handlowe i inne. Szczegółowe informacje na temat tego oprogramowania można znaleźć na stronie producenta: integrum.satel.pl.

 

Firma ELDRO TECHNOLOGIE, która zatrudnia pracowników o najlepszych w branży kwalifikacjach i dysponuje najnowocześniejszym sprzętem instalacyjnym i diagnostycznym, świadczy szeroki zakres usług związanych z wdrażaniem systemu Satel Integrum.

 

Szczegóły oferty

 


PRZYCISK DLA PIESZYCH APB-02

 

Przycisk dla pieszych APB-02 jest zaprojektowanym przez naszą firmę od podstaw elementem wyposażenia nowoczesnych systemów sygnalizacji świetlnej. Projekt przygotowany został przez najwyższej klasy specjalistów z zakresu wzornictwa przemysłowego, inżynierii ruchu i elektroniki.

Przycisk posiada wiele funkcji wyróżniających go spośród innych produktów oferowanych na rynku. Ma możliwość akustycznego przywoływania osób niewidomych (z regulacją dźwięku dostosowaną do otoczenia) oraz jako jedyny na rynku, został wyposażony w wykonaną w technice LED animację stanów:

 

  • oczekiwania na zgłoszenie
  • potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia.

 

Oferowany przycisk, dzięki zastosowanym materiałom i precyzyjnemu wykonaniu, jest niezwykle odporny na warunki środowiskowe oraz na akty wandalizmu.

 

Szczegóły oferty

 


AKUSTYCZNY SYGNALIZATOR DROGOWY ASD-01

 

Sygnalizator akustyczny ASD-01 jest przeznaczony do nadawania sygnałów dźwiękowych na przejściach dla pieszych z sygnalizacją świetlną. Sygnalizator wykonany jest zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Infrastruktury i Rozwoju z dnia 3 lipca 2015 r. tj. „Szczegółowymi warunkami technicznymi dla sygnałów drogowych i warunkami ich umieszczania na drogach” (poz. 1314, pkt 3.3.5.2.). Sygnalizator umożliwia odtwarzanie sygnałów podstawowych dla światła zielonego ciągłego i migającego, czerwonego oraz komunikatów głosowych. Dodatkowo wyposażony jest w funkcję blokady pozwalającą na wyłączanie dźwięku w razie potrzeby.

 

Szczegóły oferty

 


ELDRO TRAFFIC

 

System ELDRO TRAFFIC pozwala na kompleksowe i wielozadaniowe monitorowanie drogowych sygnalizacji świetlnych oraz na zarządzanie i nadzorowanie konserwacji tej infrastruktury. Użytkownicy otrzymują narzędzie do monitorowania w czasie rzeczywistym stanu infrastruktury, rejestrowania zgłoszeń jej dotyczących oraz monitorowania postępów w obsłudze tych zgłoszeń.

 

 

Szczegóły oferty

POGOTOWIE SYGNALIZACJI ŚWIETLNEJ

Jednym z kluczowych zadań ELDRO jest zapewnienie prawidłowego funkcjonowania drogowych sygnalizacji świetlnych. W ramach spółki ELDRO SERWIS działa całodobowe Centrum Monitorowania ich pracy, gdzie pracownicy na bieżąco wykonują analizę stanu infrastruktury technicznej. Dostęp do nowoczesnego systemu umożliwia także natychmiastową lokalizację awarii, co znacząco skraca czas ich usunięcia. Samą likwidacją zajmują się wysoko wykwalifikowane interwencyjne zespoły techniczne, dysponujące specjalistycznym sprzętem. Charakterystyczne samochody ELDRO, które można spotkać nie tylko na ulicach Trójmiasta, ale także całego Pomorza, stanowią w praktyce niewielkie, dobrze wyposażone warsztaty, umożliwiające błyskawiczne reagowanie oraz rozwiązywanie nawet bardzo skomplikowanych problemów technicznych. W przypadku, gdy lokalizacja uszkodzeń wymaga poddania oprogramowania lub urządzeń odpowiednim symulacjom, konserwatorzy korzystają z mieszczącego się w siedzibie firmy laboratorium, w którym mogą wykonywać specjalistyczne testy.

NASI PARTNERZY

Dynamiczny rozwój Grupy ELDRO jest możliwy dzięki współpracy z wiodącymi inwestorami, partnerami i kontrahentami. Najważniejszymi inwestorami są między innymi ZDiZ Gdańsk, GDDKiA Oddział Gdańsk, GIK Sp. z o.o., ZDiZ Sopot, Zarządy Dróg Wojewódzkich (ZDW Gdańsk). Kluczowi generalni wykonawcy, dla których ELDRO świadczy usługi jako podwykonawca, to Budimex S.A., Strabag Sp. z o.o., SKANSKA S.A., MTM S.A., WPRD Sp. z o.o., Doraco Sp. z o.o. oraz Qumak S.A. W gronie partnerów technologicznych, współpracujących z ELDRO w zakresie dostawy urządzeń i systemów, mamy m.in. firmy Siemens Sp. z o.o., Satel S.A., Imtech Traffic & Infra Sp. z o.o., MSR TRAFFIC Sp. z o.o., APM PRO Sp. z o.o., Grupa ZIR oraz Acel Sp. z o.o. Wśród dostawców pojazdów, maszyn i sprzętu znajdziemy firmy reprezentujące takie marki, jak Caterpillar, Ford, Subaru, Wacker Neuson, Hilti, Makita, MAN, Renault, Karcher, narzedzia.pl, DELL i HP.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 ADM

SPOŁECZNA ODPOWIEDZIALNOŚĆ BIZNESU

Przedsiębiorstwa Grupy Kapitałowej ELDRO są nie tylko prężnie działającymi podmiotami lokalnego rynku, ale także środowiskiem, w którym wyrażamy siebie i własne przekonania poprzez kulturę organizacyjną. Wyznawane wartości, otwartość na zmiany, ciągłe doskonalenie, a także szacunek wobec społeczeństwa i jednostki determinują sposób, w jaki funkcjonujemy. Od ponad 25 lat angażujemy się w działalność Stowarzyszenia „Klub Inżynierii Ruchu” (KLIR), którego współzałożycielami są członkowie zarządu Grupy Kapitałowej ELDRO – Mirosław Eggert i Karol Kisiel. Spotkania organizowane w ramach Stowarzyszenia stanowią inspirację do rozwoju dzięki wymianie doświadczeń, a także okazję do poznania najnowszych, światowych rozwiązań i technologii w dziedzinie inżynierii ruchu. Dokładamy wszelkich starań, aby być firmą społecznie odpowiedzialną – aktywnym członkiem lokalnej społeczności, wspierającym rozwój i niosącym pomoc. Pod swoją opieką mamy dwoje niepełnosprawnych dzieci, których rehabilitację współfinansujemy w powołanych do tego celu fundacjach. Corocznie sponsorujemy także przedstawienia teatralne dla małych pacjentów Szpitala Dziecięcego „POLANKI”. Dodatkowo wspieramy również rozwój zawodowy uczniów z Zespołu Szkół Łączności im. Obrońców Poczty Polskiej w Gdańsku, pomagając im w przygotowaniach do wejścia na rynek pracy poprzez wsparcie finansowe pracowni zawodowych.

 

Z dumą informujemy również, że w spółkach ELDRO TECHNOLOGIE, ELDRO BUDOWA oraz ELDRO SERWIS wdrażamy System Zarządzania Jakością zgodny z wymaganiami normy PN-EN ISO 9001:2015.

 

Certyfikacja planowana jest na grudzień 2017 roku.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą Polityką Jakości.

 

Polityka Jakości

NAGRODY I WYRÓŻNIENIA

Na rynku pomorskim działamy od ponad dwóch dekad, stawiając sobie za cel nie tylko dostarczanie usług i produktów najwyższej jakości, a także wewnętrzny rozwój oraz doskonalenie w ramach organizacji. Cieszymy się, że zarówno nasze zaangażowanie, jak i uzyskiwane rezultaty, zostały dostrzeżone oraz docenione licznymi wyróżnieniami i nagrodami. Oto te, z których jesteśmy szczególnie dumni:
• nagroda za wdrażanie nowoczesnych technologii w zakresie sterowania ruchem oraz akomodacyjną sygnalizację świetlną z realizacją priorytetów dla pojazdów PSP na DK nr 1 w Pruszczu Gdańskim, przyznana przez redakcję „Polskich Dróg” oraz Instytut Badawczy Dróg i Mostów (w 2007 roku)
• dwie statuetki „Gepardów Biznesu Województwa Pomorskiego” (otrzymane w 2008 i 2012 roku)
• dwukrotne wyróżnienie tytułem DIAMENT FORBES’A (w 2010 i 2014 roku)
ELDRO-FL wielokrotnie otrzymywało również tytuł „Efektywna Firma” oraz „Certyfikat Wiarygodności Biznesowej” przyznawany przez międzynarodową wywiadownię gospodarczą D&B Poland za najwyższą ocenę stabilności firmy (lata 2011, 2012, 2013, 2014, 2015 i 2016). Zostaliśmy także przez organizację Pracodawcy Pomorza uhonorowani tytułem „Pomorski Pracodawca Roku 2014″ w kategorii średnich przedsiębiorstw (2015 rok).

 

 

 

 

KARIERA

Dla Grupy Kapitałowej ELDRO pracownicy stanowią największą wartość. Zmotywowany, kompetentny i zgrany zespół to sekret naszej efektywności, niezawodności i wysokiej jakości świadczonych usług. Kluczową grupą zatrudnionych w firmie osób są elektromonterzy i monterzy oraz specjaliści z zakresu teletechniki, elektryki i energetyki, ale nasze codzienne działania wspierają także fachowcy pracujący w obszarze ofertowania, zakupów, produkcji, sprzedaży, administracji oraz badań i rozwoju. W tej zakładce znajdują się informacje o aktualnych wakatach. Jednak nawet, kiedy nie rekrutujemy, jesteśmy otwarci na poznawanie nowych talentów. Doceniamy aktywną postawę i umiejętność dążenia do osiągania swoich celów zawodowych. Dlatego jeśli chcesz zostać członkiem załogi ELDRO, przyślij nam swoje CV i list motywacyjny na adres rekrutacja@eldro.pl. Poinformuj w nich, co potrafisz, jakie są Twoje mocne strony i czemu chcesz dla nas pracować. Być może takiej osoby jak Ty brakowało w naszym zespole!

rekrutacja@eldro.pl Lista ofert pracy

 

© 2016 ALL RIGHTS RESERVED • ELDRO • WEB DESIGN BY RWORKS